Koszyk

Zadzwoń: +48 797 819 110

Email : biuro@workwearteam.pl

Hafty i zdobienia

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki licznym technologiom znakowania które wykorzystujemy, możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb. 

Ponieważ cenimy sobie jakość, w naszej ofercie znajdziesz marki znane i cenione na całym świecie, bo któż z nas nie zna producentów takich sportowych marek jak Lee Cooper Workwear, Goodyear Performance, Trespass, Sol’s i wiele innych. Oprócz tych marek posiadamy również szereg dodatków, lub możemy zaproponować produkty innych marek dostęnych na żądanie.

Jakich technik używamy?

W tej technologii wykorzystywana jest specjalistyczna maszyna hafciarska. Jej zaletą jest wysoka jakość estetyczna wykonanego znakowania. Można ją stosować zarówno w małych seriach oraz częstych wznowieniach.

W zależności od potrzeb możemy umieścić na odzieży tkane lub haftowane naszywki na podkładzie z płótna lub z innej wybranej tkaniny. Robimy również militarne naszywki przyczepiane na rzepy.

W tej technologii nadruk wykonywany jest bezpośrednio na materiale. Dzięki stosunkowo niskim kosztom przygotowania druku warto go stosować w małych seriach, a nawet pojedynczych sztukach.

Druk sublimacyjny jest techniką pozwalającą uzyskać wysoką jakość i trwałość druku na różnych podłożach. Jest idealną metodą używaną do nadruku na tkaninach bawełnianych i poliestrowych, takich jak koszulki, koszule i inne produkty.  Druk solventowy jest nieszkodliwy dla zdrowia i środowiska.

W tej technologii wzory wycięte ze specjalnej folii (flock lub flex) nanoszone są bezpośrednio na materiał. Tego typu znakowanie można wykorzystać zarówno w przypadku pojedynczych egzemplarzy (np. numery sportowe lub nazwiska), jak i w dużych seriach. Zaletą tej technologii są z pewnością wysoka jakość.

W zależności od potrzeb możemy wykonać i umieścić na produkcie elementy dekoracyjne takie jak naszywki skórzane, plastikowe, gumowe lub 3D. Na elementach metalowych możemy również wykonywać zdobienia techniką grawerowania laserowego


Nie znalazłeś interesującej cię techniki zdobienia?

Oprócz wyżej podanych metod, wykonujemy również inne projekty i techniki. Jeżeli masz pomysł i potrzebujesz go zrealizować to uderzaj do nas - doradzimy ci jak to wykonać.
Darmowa dostawa w Polsce

Dla zamówień powyżej 1000 Zł

Najwyższa jakość zdobienia

Wiele lat doświadczenia w zdobieniu produktów

Szybkie terminy realizacji

Zarówno produktów dostęnych jak na specjalne zamówienie